Yüksekokulumuzda Coşkulu Mezuniyet

Yüksekokulumuzun mezuniyet töreni 29.06.2022 tarihinde Ballıca Kampüsümüzde Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Aydın, 19 Mayıs İlçe Belediye Başkanı  Osman Topaloğlu, Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Erdem Emin Maraş, yüksekokul akademisyenlerimiz ve öğrencilerimizin ailelerinin katılımlarıyla büyük bir coşku içinde gerçekleştirilmiştir.

Yüksekokulumuzu Birincilik ile bitiren Öğrencimiz Nuray Aydın’ın konuşması ile başlayan törenimiz Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Erdem Emin Maraş’ın, Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Aydın’ın ve 19 Mayıs İlçe Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun konuşmaları ile devam etmiştir.

Konuşmalarında ardından yapılan ödül töreni ile Yüksekokulumuzdan derece ile mezun olan öğrencilerimiz Nuray Aydın, Esma Köy ve Tuğçe Erçalık ‘a Rektörümüz, Yüksekokul Müdürümüz ve Belediye Başkanımız tarafından hediyeleri takdim edilmiştir.

Ödül töreninin ardından tüm mezun Öğrencilerimize başarı belgeleri akademisyenlerimiz tarafından takdim edilmiştir. Başarı belgelerinin takdiminin ardından geri sayım ve kep atma seremonisi yapılmış ve hatıra fotoğrafları çektirilmiştir.

Mezun olan tüm öğrencilerimize bundan sonraki yaşantılarında başarılar dileriz.

 

02 Temmuz 2022